KONST / Litografier / Färglitografi 14688039
nr 1468 8039
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Komposition. Galleri Maeght, Paris. Tryckt signatur, numrerad 149/300 med blyerts. Färglitografi, bildmått: 44x60 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:53:33
18/5 18:56:11
2.000 kr
22/5 14:28:05