KONST / Litografier / Färglitografi 14688039

nr 1468 8039

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Komposition. Galleri Maeght, Paris. Tryckt signatur, numrerad 149/300 med blyerts. Färglitografi, bildmått: 44x60 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:53:33

18/5 18:56:11 1      2.000 kr
22/5 14:28:05 2      Vinnande bud