ART / Lithographs / Litograph in colors 14688039
nr 1468 8039
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Composition. Galleri Maeght, Paris. Tryckt signatur, numbered 149/300 med blyerts. Litograph in colors, Image dimensions: 44x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Galleri Maeght, Paris. Tryckt signatur, numrerad 149/300 med blyerts. Färglitografi, bildmått: 44x60 cm
3000
SEK 2200
Tuesday May 24 2022
at 20:53:33
18/5 18:56:11
2.000 kr
22/5 14:28:05